Anasayfa » Haber » Yaylada kaçak yapılaşmaya müsaade yok

Yaylada kaçak yapılaşmaya müsaade yok

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

MAÇKA BELEDİYE BAŞKANI KOÇHAN;

Yaylada kaçak yapılaşmaya müsaade etmeyeceğiz!

5 (Copy)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun verdiği talimatı ile Trabzon valiliğinde gerçekleşen toplantı sonrası Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan harekete geçti.

TRABZON- Her ay Mahalle muhtarları ile bir araya gelerek bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştiren Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, bu ayda Mahalle muhtarları ile bir otelde bir araya geldi.

3 (Copy)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun verdiği talimatı ile Trabzon valiliğinde gerçekleşen toplantı sonrası Yaylarda kaçak yapılanma konusu hem yazılı hem de sözlü bilgiler veren Başkan Koçhan,  herkesi göreve davet ederek bundan sonra yaylalarda kesinlikle kaçak yapılara müsaade edilmeyeceğini ifade etti. Başkan Koçhan, “1 ay kadar önce Trabzon Valiliğimizde Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’nun da katıldığı toplantıda özellikle Çaykara ve Maçka’yı ilgilendiren bir toplantı yaptık. Yaylada ki kaçak yapılaşma ile ilgili en çok yaylası olan Maçka ve Çaykara’yı bu konu yakından ilgilendiriyor. Çok net söylüyorum. Nisan ayı ile birlikte yayla sezonu başladığında temel atanlara lütfen müdahale edin. Hiç tereddütsüz söylüyorum. Yıkacağız. Size yazılı olarak da verdiğimiz kağıtlarda belirtildiği üzere muhtarların yayla ve kışlakların korunması ile ilgili görevlidir. Bu yüzden kaçak evlere kesinlikle müsaade etmemenizi sizlerden rica ediyorum” dedi.

Başkan Koçhan, konuşmasının ardından yapılan faaliyet ve yapılacak projeler hakkında mahalle muhtarlarına bilgiler aktararak toplantı sona erdi.

 

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

Büyükşehir’den Trabzonlulara Bayram Sürprizi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda evlerinden çıkamayan hemşehrilerini unutmadı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ...

Alzheımer ve Parkinson Hastalıkları İçin İki Yeni Mobil Uygulama

Pdf OluşturYazdırthi – Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evinden ...

Başkan Zorluoğlu Olimpiyatlara Hazırlanan Sporcuları Ağırladı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal ...

Koronavirüsten Korunmak İçin Göz Sağlığınıza Da Dikkat Edin

Pdf OluşturYazdırthi – Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs, gözlerden de bulaşabiliyor. ...

Moloz’un Çehresi Değişecek

Pdf OluşturYazdırthi – Moloz mevkisinde inşa edilen caminin çevresine Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan ...