enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi Trabzon’da başladı

10.05.2018
A+
A-

thi – Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen 26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi başladı.

Osman Turan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın da destekçileri arasında bulunduğu kongrenin açılmış konuşmasını yapan Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tülay İlhan Nas, “127 farklı üniversiteden 203 bildirinin başvuruda bulunduğu kongremize 94 farklı üniversiteden 125 bildiri kabul edildi. 26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi, Örgütsel Davranış, İşletmecilik Tarihi, Stratejik Yönetim ve Örgüt Kavramı ana başlıklarında oturumlar gerçekleştirilecek” dedi.

Açılış oturumunda daha sonra kongrenin düzenlenmesine destek veren kişi ve kurumlara plaket sunuldu. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu adına plaketi Genel Sekreter Hakan Gürhan, Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tülay İlhan Nas’ın elinden aldı.

Açılış sunumu Wolverhampton Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sibel Yamak tarafından gerçekleştirilen 26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi 12 Mayıs’ta sona erecek.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır