enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin PYK toplantısı yapıldı

15.02.2020
A+
A-

thi – Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan ve mesleki eğitim ile reel sektörü birbirine entegre edecek Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın da (TTSO) yönetiminde yer aldığı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Toplantısı gerçekleştirildi.

TTSO Başkanı ve Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Adıgüzel, Trabzon Ticaret Borsası Genel Sekreteri Nazlı Genç, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Lütfüye Kul ve diğer ilgililer katıldı.

Toplantıda başarılı olan ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecek burslar, birinci eğitim – öğretim döneminde yapılan ve ikinci dönem için planlanan çalışmalar, teknoloji ve tasarım atölyesinin kurulması ile Eğitim Müzesi kurulması için çalışmalar başlatılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu ve kararlar alındı.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır