Anasayfa » Aktüalite » Tgc ‘Den Başsavcı Tuncel’e İadeyi Ziyaret

Tgc ‘Den Başsavcı Tuncel’e İadeyi Ziyaret

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

thi – Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu (TGC)Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Tuncel’e iadeyi ziyarette bulundu.

TGC Başkanı Ersen Küçük, yardımcıları Hakan Yoloğlu, Ahmet Kamburoğlu, Genel Sekreter Ayşegül Özdoğan Yıldırım, Kültür ve Sosyal İşler Sorumlu yönetim kurulu üyesi Fatih Doğan ,TGC Genel Müdürü Nevzat Yılmaz,TGC Danışmanı Erhan Esaspehlivan ile Başsavcı Hüseyin Tuncel bir süre sohbet etti.

Ziyarette konuşan Başsavcı Hüseyin Tuncel, Trabzon basının güçlü, şeffaf ve hesap verebilirlilik açısından çok önemli işlevinin olduğunu kaydetti.

Trabzon’un güzel bir kent olduğunu belirten Başsavcı Tuncel, tarihi ve turizm güzellikleriyle ön plana çıkan kentin; bu güzel dokusunun korunması gerektiğini, bazı eksikliklerin ise dile getirilmesinin büyük önem taşıdığını dile getirdi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük de, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve basını olarak her zaman yargı ile işbirliği içerisinde kentin sorunlarına ortak akılla çözüm aradık, aramaya da devam edeceğiz.” diye konuştu.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com
x

Check Also

Türkiye Cumhuriyeti, İlelebet Payidar Olacaktır

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı ...

İl İstihdam Kurulu toplandı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon İl İstihdam Kurulu toplantısı Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Trabzon ...

Trabzon Dünya Ticaret Merkezi genel kurulu ve yönetim kurulu toplandı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Dünya Ticaret Merkezi olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İstanbul Dünya ...

Cumhuriyet Bayramı Trabzon’da Coşkuyla Kutlandı

Pdf OluşturYazdırthi – Cumhuriyet’in kuruluşunun 96’ncı yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Trabzon’da da coşkuyla ...

AKUT Trabzon Ekibi ve Kızılay işbirliği ile Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi

Pdf OluşturYazdırthi – “Her ihtiyaca koşmak bizim kanımızda var” 30.10.2019, TRABZON – AKUT Arama Kurtarma ...