Anasayfa » Aktüalite » Hilti Türkiye’den “Liderlik Engel Tanımaz” Mesajı

Hilti Türkiye’den “Liderlik Engel Tanımaz” Mesajı

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

Great Place to Work Enstitüsü tarafından 2015’te “Türkiye’nin En İyi 3. İşvereni” seçilen Hilti Türkiye, 2016 yılı strateji, hedef ve planlarına projektör tuttuğu “Kick Off”(başlama vuruşu) organizasyonunu, “Liderlik Engel Tanımaz”temasıyla Antalya Ela Quality Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Çalışanların Hilti’yi en iyi anlatan reklam filmi için kıyasıya yarıştığı Hilti Sosyal Medya Reklam Film Festivali, çeşitli spor dallarında turnuvaların yanı sıra yemek ve kokteyl atölyesinin düzenlendiği Hilti Olimpiyatlarıve ekibin 80’ler konseptli kostümleriyle katıldığı gala gecesi organizasyona damga vuran etkinlikler oldu.

1454424819_Hilti_T__rkiye_Kick_Off_Etkinli__i_G__rseli__4_ (Copy)

Jenerik marka olduğu inşaat el aletleri sektöründeki inovasyonu kadar insan kaynağına verdiği değer ile de farklılaşan ve ödüllendirilen Hilti, 10 ülkeden sorumlu bölgesel üs Türkiye’ye ilişkin 2016 yılı strateji ve hedeflerini açıkladığı“Kick Off” organizasyonunu gerçekleştirdi.Sektöründeki pek çok ürün kategorisinde lider olan Hilti Türkiye, çalışanlarının motivasyonunu artırmak, sinerji oluşturmak ve seneye zinde başlamak için her yıl farklı konseptte hayata geçirdiği organizasyonunu bu yıl “Liderlik Engel Tanımaz” temasıyla Antalya Ela Quality Resort Hotel’de düzenledi. İki buçuk gün süren organizasyonda,Hilti çalışanları yeni çalışma yılına eğlenceli ve renkli bir giriş yaptı.

Çalışanlardan yaratıcı reklamlar

Organizasyon kapsamında, bu yıl ikincisi düzenlenenHilti Sosyal Medya Reklam Film Festivali’ne 13 film katıldı. Birbirinden eğlenceli ekiplerin Hilti’yi anlatan yaratıcı reklam filmleriyle buluştuğu festivalde,En İyi Reklam Filmi Ödülü’nü Star Wars” ile “Team Ankara 2016”filmleri kazanırken, En İyi Yönetmen Ödülü’ne“Satisfacted” ve “Team Ankara 2016” filmleriyle Caner Gürcan layık görüldü.“Team Ankara 2016”filmindeki performansıyla Berki Yolasığmaz ve“The Hitchiker” filmindeki başarısıyla Cem Ilgar AktürkEn İyi Oyuncu Ödülü’nü alırken, En İyi Senaryo Ödülü’nü ise“Team Ankara 2016”film senaryosuyla Caner Gürcan ve “Star Wars” film senaryosuylaÇınar Tümerkan ile Mesud Şahin kazandı.En İyi Yardımcı Oyuncu Ödülü’nü“Team Ankara 2016”filmindeki performansıyla Servet Özkan ve“Dağları Delen Demovan”filmindeki başarısıyla Züver Daşdemir kazanırken,En İyi Müzik Uyarlama Ödülü’ne ise Satisfacted” ve “Team Ankara 2016” filmleri layık görüldü. Hilti Türkiye’ninbeğeni sayısı 14 bin kişiyi aşan Facebooksayfasında paylaşılacakbu filmlerden kazanan kategorilerdeki ekiplere çeşitli tutarlarda Teknosa hediye çeki de verildi.

Spor, eğitim, eğlence bir arada…

Futbol, basketbol, masa tenisi, bilardo ve bowling turnuvalarının düzenlendiği Hilti Olimpiyatları’nda kıyasıya yarışan Hilti Türkiye çalışanları, yemek atölyesinde şef eşliğinde makarna ve pizza yapımı eğitimi, kokteyl atölyesinde ise içki uzmanı eşliğinde kokteyl hazırlama eğitimi aldı.

Organizasyon kapsamında gerçekleştirilen “Hilti Marketing Wave” etkinliğinde, Hilti’nin2016 yılındaki ilk lansman ürünleri Direkt Tespit Sistemleri’nden X-BT-ER, X-BT-MF ve X-GR +, Yangın Durdurucu Kablo Macunu (CFS-D), Yangın Durdurucu Kablo Kelepçesi (CFS-CC) ve DX 2 Uzatma AparatıHilti Türkiye çalışanlarına tanıtıldı ve deneyimleme fırsatı sunuldu. Nostaljik kostümlerle renklenen 80’ler temalı gala gecesi de keyifli anlara sahne oldu.

 

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (12,94 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, Türk inşaat sektörünün hızlı gelişme ve büyüme potansiyeli sebebiyle 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri’nde görev yapan 228 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great PlacetoWork Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde 3. sırada yer alırken, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü. Hilti ise aynı enstitünün açıkladığı “Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu İş Yerleri 2015” listesinde 25 marka içinde bir önceki yıla göre 5 basamak yükselerek 12. sıraya yerleşti.

*1 İsviçre Frankı=2,94TL, Merkez Bankası’nın 31 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

Büyükşehir’den Trabzonlulara Bayram Sürprizi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda evlerinden çıkamayan hemşehrilerini unutmadı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ...

Alzheımer ve Parkinson Hastalıkları İçin İki Yeni Mobil Uygulama

Pdf OluşturYazdırthi – Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evinden ...

Başkan Zorluoğlu Olimpiyatlara Hazırlanan Sporcuları Ağırladı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal ...

Koronavirüsten Korunmak İçin Göz Sağlığınıza Da Dikkat Edin

Pdf OluşturYazdırthi – Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs, gözlerden de bulaşabiliyor. ...

Moloz’un Çehresi Değişecek

Pdf OluşturYazdırthi – Moloz mevkisinde inşa edilen caminin çevresine Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan ...