Anasayfa » Aktüalite » Gümrükçüoğlu TTSO yönetim kurulunu bilgilendirdi

Gümrükçüoğlu TTSO yönetim kurulunu bilgilendirdi

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

thi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) yönetim kurulunu yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirdi.

Trabzon’un büyükşehir statüsüne kavuştuğu 31 Mart 2014 tarihinden itibaren il genelinde seferberlik haline çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, bu tarihten sonra mahallelerde yaptıkları asfaltlama, betonlama, taş duvar, beton duvar, menfez gibi çalışmaların maliyetinin 400 milyon TL’ye ulaştığını söyledi. Gümrükçüoğlu, “TİSKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından yılsonuna kadar tamamlanacak yatırımlarla birlikte 650 milyon TL’lik yatırım tatbik edilmiş olacaktır. TİSKİ Genel Müdürlüğümüzün tamamladığı, devam ettiği ve yatırım programındaki toplam projelerin maliyeti 1.79 milyar TL’nin üzerindedir” diye konuştu.

TRABZON’UN ÖNCELİKLERİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Trabzon’un önceliklerini sıralarken ise, “Deniz dolgusu üzerine havalimanı, Yatırım Adası, Giresun sınırından başlayıp Rize sınırında bitecek ve kentten transit geçişi sağlayacak olan Güney Çevre Yolu, demiryolu, fındık ve turizm kentin öncelikleridir” dedi.

Gümrükçüoğlu, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Nalbant ve Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını da yanıtladı.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com
x

Check Also

Bakan Albayrak: Faizleri ve enflasyonu tek haneli rakamlara indireceğiz

Pdf OluşturYazdırthi – Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ...

Çay Yolu, Türk Çayını Avrupa’ya tanıtıyor

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Avrupa Birliği destekli Çay Yolu ...

Şinik OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı

Pdf OluşturYazdırthi – Şinik (Akçaabat) Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ...

Beyin sağlığınızı, doğru beslenerek koruyun

Pdf OluşturYazdırthi – Beslenme; anne karnından, yaşlılığa kadar hayatın her döneminde büyük önem taşıyor. Hastalıkların ...

DOĞRU BESLENEN VE NEFES ALAN ÇOCUKLAR SAĞLIKLI BÜYÜYOR

Pdf OluşturYazdırthi – Çocuklara özel uyku ve beslenme tüyoları… Sağlıklı bir yaşam tüm bireylerin beklentisi. ...