enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Büyükşehir Eğitimde De Zirvede

19.01.2022
A+
A-

thi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, 2021 yılında 51 farklı alanda düzenlediği eğitim faaliyetlerini 1584 katılımcı ile gerçekleştirdi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, sahada gösterdiği başarıyı personelinin eğitiminde de gösteriyor. Personelinin daha donanımlı hale gelmesi amacıyla eğitim programlarını aralıksız sürdüren TİSKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, 2021 yılında öncelikle işçiler olmak üzere, şube müdürleri ve daire başkanları düzeyinde 51 farklı konu başlığı altında eğitim faaliyeti gerçekleştirdi. Eğitim faaliyetlerden toplamda 1584 katılımcı faydalandı.

HER ALANDA EĞİTİM VERİLDİ

Hizmet İçi Eğitim Planı çerçevesinde faaliyetlerine devam eden TİSKİ Genel Müdürlüğü söz konusu dönemde; başta toplamda 715 katılımcının katıldığı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) olmak üzere, Abone Bilgi Yönetim Sistemi (ABYS) ve Hizmet Takip Sistemi (HTS), Yenilenebilir Enerji, Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS), Sıfır Atık, Yangın tatbikatı, Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Etkili İletişim, Resmi Yazışma Kuralları, Arşiv Belgelendirme, İş Yaşamındaki Duygu Yönetimi ve Davranışlar vb. konularda eğitim faaliyetleri gerçekleştirdi.

HALKIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN

Sahada yapılan başarılı çalışmaların yanında personel eğitiminin de önemine dikkat çeken TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, “Halkımıza daha güzel hizmet etmenin yolunun öncelikle personelimizin eğitiminden geçtiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda eğitim faaliyetlerine çok büyük önem veriyoruz. Geçtiğimiz yıl 51 farklı alanda düzenlediğimiz eğitim faaliyetlerine rekor düzeyde katılım sağlandı. Bu sayıyı bu yıl daha da artırarak, halkımıza daha faydalı hizmetler üretmeye devam edeceğiz”

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır