Anasayfa » sonbeşhaber » ADLİYE FUTBOL TAKIMI GÖZ DOLDURUYOR

ADLİYE FUTBOL TAKIMI GÖZ DOLDURUYOR

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

Yomra Gençlik ve Spor Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen Yomra Kaymakamlığı Futbol Turnuvası müsabakalarına  Özkan ÖLDÜR, Barış AKKAYA, Emre BAHÇEKAPILI, Recep KARABİNA, Bekir ÖZER, Furkan ATASOY, Samet KAMÇI, Ahmet Raşit TONKAL, Emre YÜKSEL, Adem DEĞERMENCİ, Adil TÜFEK,  Mustafa GÜNEŞ, Murat ÇUBUKCU, Veysel GÜL ve Olcay TÜRKYILMAZ kadrosuyla katılan Trabzon Adliyesi futbol takımı, finalde karşılaşmış olduğu Esnaf-1 takımını Furkan, Adem ve Murat’ın son dakika golüyle 3-2 kazanarak kupanın sahibi oldu.

IMG-20160608-WA0008 (Copy)

Trabzon Adliyesi futbol takımı kupasını Trabzon Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa AKBULUT’un elinden aldı. Oynayan oynamayan oyuncularıyla birlik mesajı veren Trabzon Adliyesi futbol takımını tebrik eden Başsavcı vekili başarılar diledi.

Trabzon Adliyesi futbol takımına Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Kutanoğlu özel ilgi gösterirken futbolcuları tüm maçlarında hiç yalnız bırakmayan başsavcı vekili Mustafa Akbulut özverili katkılarıyla adliyenin ismini daima en iyi şekilde tanıtan futbolcularla gurur duyduğunu belirtti.

Sosyal aktivite olarak çok etkin olan adliye futbol takımı adliyede çalışan personellerden seçilmiş olup Trabzon kurumlar arasında göz doldurmaktadır.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

AKUT Trabzon’dan AFAD’a ziyaret

Pdf OluşturYazdırthi – AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri, 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 20. Yılı nedeniyle ...

Tüm Türkiye örnek bahçeleri uygularsa fındığın ihracat geliri 6 milyar dolara çıkar

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret Borsası tarafından sektörle ilgili kuruluşların katkı ve destekleri ile uygulanan ...

Trabzon ekonomisine değer katanlar ödüllerini aldı

Pdf OluşturYazdırthi –  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Trabzon Ticaret Borsası ve Gelir İdaresi ...

Trabzonspor’un 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzonspor Kulübünün 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 15 Temmuz Hürriyet ve Şehitler ...

Besin Zehirlenmelerine Karşı Öneriler

Pdf OluşturYazdırthi – Gıda zehirlenmeleri riski yaz aylarında artıyor. Mikroorganizmalar sıcak havalarda çok daha kolay ...