enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

TTSO’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

11.11.2022
A+
A-

thi – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) göreve gelen Başkan Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerine tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, beraberinde Trabzon Turizm Konseyi uzmanlarıyla TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette turizmle ilgili yapılan çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, TTSO Başkanı Erkut Çelebi’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nevzat Özer ve Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, yeni görev döneminde başarı diledi.

Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Tamer Erdoğan, TTSO Başkanı Erkut Çelebi’yi ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erdem Akbay, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti, ortak yapılacak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

 

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır