enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

TTSO’da turizm projeleri görüşüldü

14.09.2021
A+
A-

thi – Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği tarafından organize edilen Trabzon Sağlık ve Spor Turizmi Çalıştayına katılmak üzere Trabzon’a gelen bakanlık yetkilileri ve turizm acenteleri, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret etti.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı gerçekleştiren heyette, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Alperen Çakmak, Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı ve Global Sağlık Turizmi Derneği Onursal Başkanı Emin Çakmak, DOKASAT Başkanı Mustafa Yılmaz ile özellikle sağlık turizmiyle ilgilenen acente temsilcileri yer aldı.

Başkan Hacısalihoğlu, Trabzon’un sporda ve sağlıkta bölgesinin ve Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olduğunu belirterek, turizm konusunda yaptıkları ve planladıkları çalışmaları anlattı. Başkan Hacısalihoğlu ayrıca yeni projeler konusunda her türlü işbirliğine açık olduklarını da vurguladı. Emin Çakmak, sağlık turizmi başta olmak üzere her türlü projeye destek verebileceklerini vurguladı.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır