Anasayfa » Kültür » TTSO’da destek verdi

TTSO’da destek verdi

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

Trabzonspor –Hopaspor arasındaki dostluk maçı organizasyonuna destek veren Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’na Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi plaket takdim etti.

18436 (Copy)

TTSO’YA DOSTLUK MAÇI PLAKETİ

TTSO’da plaket takdiminde yaptığı açıklamada Ahmet Külekçi, Trabzon Artvinliler Derneği olarak Trabzonspor ve Hopaspor arasındaki dostluk maçı organizasyonunda her iki ticaret ve sanayi odasının destek vermesinin çok anlamlı olduğunu dile getirdi. Külekçi, “Trabzon ve Artvin arasındaki dostluk ve komşuluk köprüsünün bu tür organizasyonlarla daha da güçleniyor. Trabzonspor ve Hoposapor arasında bugüne kadar dostluk ve hazırlık maçı oynanmadı. 2016-2017 futbol sezonunda Trabzonspor hazırlık ve dostluk maçlarından birini Hopaspor ile yapacağı bu organizasyona bir çok kurum ve kuruluş destek veriyor. Trabzon ticaret ve Sanayi Odamız da bu destek veren kurumlar arasında görmekten memnunuz. Taraftarlarımızda özlemle bu organizasyonu ve dostluk karşılaşmasını bekliyor.” dedi.  TTSO’nun her zaman bölge illeri ile ilişkilerin artmasına yönelik çalışmalara öncelikli destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan M. Suat Hacısalihoğlu Artvin ve Trabzon arasında ekonomik, kültürel ve sosyal çok güçlü bağlar olduğunu ifade ederek bu tür organizasyonların bu bağları kuvvetlendirmeye katkı sağlayacağını kaydetti.

Külekçi plaketi Başkan Hacısalihoğlu’na Başkan Yardımcısı Erkut Celebi, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Gençcelep, Nevzet Özer, Özcan İlarslan ve Selehattin Bektaş’ında eşlik ettiği ortamda takdim etti.

 

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

AKUT Trabzon’dan AFAD’a ziyaret

Pdf OluşturYazdırthi – AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri, 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 20. Yılı nedeniyle ...

Tüm Türkiye örnek bahçeleri uygularsa fındığın ihracat geliri 6 milyar dolara çıkar

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret Borsası tarafından sektörle ilgili kuruluşların katkı ve destekleri ile uygulanan ...

Trabzon ekonomisine değer katanlar ödüllerini aldı

Pdf OluşturYazdırthi –  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Trabzon Ticaret Borsası ve Gelir İdaresi ...

Trabzonspor’un 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzonspor Kulübünün 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 15 Temmuz Hürriyet ve Şehitler ...

Besin Zehirlenmelerine Karşı Öneriler

Pdf OluşturYazdırthi – Gıda zehirlenmeleri riski yaz aylarında artıyor. Mikroorganizmalar sıcak havalarda çok daha kolay ...