Anasayfa » Aktüalite » TGC ödül töreni yapıldı

TGC ödül töreni yapıldı

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti (TGC) tarafından düzenlenen 2015 Yılının Başarılı Gazetecileri Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

Ortahisar Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen törene Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

ŞAMPİYON TAKIMDAN FORMA

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu tarafından Ziyad Nemli Büyük Ödülü’ne layık görülen 2015 Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonu Erdoğdu Anadolu Lisesi’ne ödülü Trabzon Valisi Abdil Celil Öz tarafından verildi. Ödülü alan okul müdürü Ali Turan, daha sonra Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve TGC Başkanı Turgut Özdemir’e, şampiyon takımın formalarını hediye etti.

18580-Copy

HACISALİHOĞLU SANAT ÖDÜLÜNÜ VERDİ

Törende daha sonra TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Sanat Ödülü’ne layık görülen yönetmen Adem Kılıç’a anı plaketini takdim etti. Ayrıca TTSO Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi, KTÜ İletişim Fakültesi Ödülleri kapsamında haber dalında ödüle layık görülen Selma Doğru ve Berivan Bila’ya, TTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TMMOB Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Şaban Bülbül, Güncel Yazı dalında ödüle layık görülen Elif Çavuş ve Sezgin Seydioğlu’na, TTSO Genel Sekreteri Hakan Gürhan ise Haber Fotoğrafı dalında ödül alan Serkan Kılınç ve Berkant Parlak’a plaketlerini takdim etti.Törenin sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

Büyükşehir’den Trabzonlulara Bayram Sürprizi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda evlerinden çıkamayan hemşehrilerini unutmadı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ...

Alzheımer ve Parkinson Hastalıkları İçin İki Yeni Mobil Uygulama

Pdf OluşturYazdırthi – Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evinden ...

Başkan Zorluoğlu Olimpiyatlara Hazırlanan Sporcuları Ağırladı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal ...

Koronavirüsten Korunmak İçin Göz Sağlığınıza Da Dikkat Edin

Pdf OluşturYazdırthi – Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs, gözlerden de bulaşabiliyor. ...

Moloz’un Çehresi Değişecek

Pdf OluşturYazdırthi – Moloz mevkisinde inşa edilen caminin çevresine Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan ...