Anasayfa » Aktüalite » TGC ödül töreni yapıldı

TGC ödül töreni yapıldı

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti (TGC) tarafından düzenlenen 2015 Yılının Başarılı Gazetecileri Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

Ortahisar Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen törene Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

ŞAMPİYON TAKIMDAN FORMA

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu tarafından Ziyad Nemli Büyük Ödülü’ne layık görülen 2015 Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonu Erdoğdu Anadolu Lisesi’ne ödülü Trabzon Valisi Abdil Celil Öz tarafından verildi. Ödülü alan okul müdürü Ali Turan, daha sonra Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve TGC Başkanı Turgut Özdemir’e, şampiyon takımın formalarını hediye etti.

18580-Copy

HACISALİHOĞLU SANAT ÖDÜLÜNÜ VERDİ

Törende daha sonra TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Sanat Ödülü’ne layık görülen yönetmen Adem Kılıç’a anı plaketini takdim etti. Ayrıca TTSO Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi, KTÜ İletişim Fakültesi Ödülleri kapsamında haber dalında ödüle layık görülen Selma Doğru ve Berivan Bila’ya, TTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TMMOB Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Şaban Bülbül, Güncel Yazı dalında ödüle layık görülen Elif Çavuş ve Sezgin Seydioğlu’na, TTSO Genel Sekreteri Hakan Gürhan ise Haber Fotoğrafı dalında ödül alan Serkan Kılınç ve Berkant Parlak’a plaketlerini takdim etti.Törenin sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com

Cevapla

x

Check Also

AKUT Trabzon’dan AFAD’a ziyaret

Pdf OluşturYazdırthi – AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri, 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 20. Yılı nedeniyle ...

Tüm Türkiye örnek bahçeleri uygularsa fındığın ihracat geliri 6 milyar dolara çıkar

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret Borsası tarafından sektörle ilgili kuruluşların katkı ve destekleri ile uygulanan ...

Trabzon ekonomisine değer katanlar ödüllerini aldı

Pdf OluşturYazdırthi –  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Trabzon Ticaret Borsası ve Gelir İdaresi ...

Trabzonspor’un 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzonspor Kulübünün 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 15 Temmuz Hürriyet ve Şehitler ...

Besin Zehirlenmelerine Karşı Öneriler

Pdf OluşturYazdırthi – Gıda zehirlenmeleri riski yaz aylarında artıyor. Mikroorganizmalar sıcak havalarda çok daha kolay ...