enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kaymakam Hatipoğlu Bilim Fuarı ve Serginin Açılışını Gerçekleştirdi.

21.05.2018
A+
A-

thi – Bener Cordan Bilm Fuarı ve Sanat Sergisi Açıldı.

Kaymakam Numan Hatipoğlu, Bener Cordan  TÜBİTAK 4006 Bilim ve Sanat  Fuarını ziyaret ederek katkısı olan idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.  okulda düzenlenen törenle açıldı.

Bener Cordan Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Görsel Sanatlar sergisinin  açılışına Ortahsar Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Ortahsar İlçe  Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürü İdris Meral ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Sergide yıl boyunca öğrencilerin Görsel Sanatlar dersinde ve Teknoloji Tasarım derslerinde yapmış oldukları çalışmalar ve danışman öğretmenlerinin eşliğinde bilimin öncüsü öğrencilerimizin Tübitak 4006 kapsamında yapmış oldukları projeler sergilendi. Bilim Fuarında 74 öğrenci, 17 danışman öğretmenle birlikte 20 proje sergilendiğn belrten Okul Müdürü Çetn Zaim, fuarın ve serginn açılışının onurlandıran aymakam Numan Hatipoğlu ve Müdür Şükür Köse’nin yanı sıra davetlilere teşekkür etti.

Beraberinde Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ile birlikte sergilenen projeleri tek tek inceleyerek fuar hakkında yetkililerden bilgi alan Kaymakam Numan Hatipoğlu, öğrencileri tebrik ederek projelerin ortaya çıkmasında emeğini geçen öğrencileri, öğretmenleri ve okul idarecilerini tebrik etti.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır