İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi PYK toplantısı yapıldı

thi – Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan ve mesleki eğitim ile reel sektörü birbirine entegre edecek Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın da (TTSO) yönetiminde yer aldığı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Toplantısı gerçekleştirildi.

TTSO Başkanı ve Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya PYK üyeleri Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Akın Baydere, TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, TTSO Meclis Üyesi Aydın Özkurt, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Lütfüye Kul, Trabzon Ticaret Borsası adına Genel Sekreter Nazlı Genç ve TTSO Genel Sekreter Yardımcısı Miraç Dural katıldı.

Toplantıda okuldaki eğitim – öğretim alanlarıyla ilgili yapılacak çalışmalar, çikolata üretimi ve öğrenci bursları konuları değerlendirildi. Ayrıca PYK Üyesi ve TTSO Meclis Üyesi Aydın Özkurt’a da okulun uzman ekiplerce dezenfekte edilmesine sağladığı katkılar için teşekkür edildi. TTSO da İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Okulum Temiz Belgesi almasına ve TSE standartlarını sağlamasına katkıda bulundu.