enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Güçbirliği Oluşturdular

22.07.2022
A+
A-

thi – Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Bekir Aktürk, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman ile bir araya geldi.

Aktürk, Büyükşehir Belediyesi yönetimi ile şehrin menfaatine olacak her konuda aynı masa etrafında oturup istişare edeceğini dile getirdi.

Aktürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile kişisel bir sıkıntısı olmadığını, hizmet bekleyen mahallelerin sorunlarını kendilerine taşıyıp bu sıkıntılarına çözüm aradıklarını dile getirdi. Mahalle muhtarlarından gelen istek ve talepleri Büyükşehir yönetimine taşımaya devam edeceklerini belirten Aktürk, “Muhtarlarımız ve belediye yönetimlerimiz ile birlikte şehrin sıkıntılarını aşmak adına mesaide olduk, olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Aktürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben sadece Trabzon’daki değil, ülkedeki tüm muhtarların Başkanıyım. Dolayısı ile şehirde bir muhtarın dahi sıkıntısı giderilmediğinde bunun üzüntüsünü yaşıyorum. Tüm sıkıntıların giderilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu paralelde gerek ilçe belediyeleri gerekse Büyükşehir belediyemiz ile de sıkı diyaloglarımız devam edecektir.”

Güçbirliği ile Trabzon’a, tüm muhtarlarımızla birlikte güzel hizmetler vermeye devam edeceklerini dile getiren, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,Trabzon bizim herşeyimizdir,

bu güzel şehre hizmetlerimiz artacaktır.

Alt yapısı ve üst yapısı sistematik bir şekilde devam eden Trabzon’da,daha iyi ortam oluşturmak için ne gerekiyorsa yapılacaktır görüşü teyit edilmiş oldu.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır