enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Emine Erdoğan Ahlat’ta Trabzon Büyükşehir’in Otağını Ziyaret Etti

26.08.2021
A+
A-

thi – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Malazgirt Zaferi’nin 950’nci yıl dönümü dolayısıyla Bitlis’in Ahlat ilçesinde düzenlenen etkinliklere katıldı. Ahlat’ta yoğun ilgiyle karşılanan Emine Erdoğan Hanımefendi, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin otağını ziyaret etti.

Bitlis’in Ahlat ilçesinde gerçekleştirilen Malazgirt Zaferi’nin 950’nci yıl dönümü kutlamalarına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin otağına konuk oldu. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Erdem Zekeriya İskenderoğlu, Emine Erdoğan Hanımefendi’ye

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu’nun selamlarını iletti. Daire Başkanı İskenderoğlu, Emine Erdoğan’a Trabzon’un ünlü hasır takımını takdim etti.

Bir süre otağı gezen ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile sohbet eden Emine Erdoğan Hanımefendi, hediye takdimi ve Trabzonluların misafirperverlikleri için teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır