Anasayfa » Haber » Büyükşehir’de Koronavirüs Mesaisi Hız Kesmiyor

Büyükşehir’de Koronavirüs Mesaisi Hız Kesmiyor

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

thi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında yürüttüğü çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Teyakkuz halinde olan Büyükşehir ekipleri, merkez ve ilçelerde bir yandan dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirirken bir yandan da cadde ve sokakları deterjanlı su ile yıkıyor.

Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri her gün belirlenen yoğun program dahilinde adeta dezenfekte edilmeyen yer bırakmıyor. Ekipler, Trabzon’da koronavirüs merkezi olarak belirlenen Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere tüm hastanelerde ve araçlarında, Merkez Bankası ile tüm banka şubelerinde ayrıca şehir genelindeki otobüs duraklarında dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri de, koronavirüse karşı yürüttüğü temizlik çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor. Büyükşehir ekipleri, halkın yoğun olarak bulunduğu Maraş Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Pazarkapı Mahallesi, Trabzon Otogarı çevresi ile birlikte merkez ve ilçelerdeki mahalle ve sokakları deterjanlı su ile temizliyor.

HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada “Halkımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak koronavirüsle mücadele kapsamında çok yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığını korumak adına ilk günden itibaren en üst düzeyde önlem alıyoruz. Bu kapsamda merkez ve ilçelerimizde yoğun bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Yine merkez ile ilçelerde cadde ve sokakları yıkama çalışmalarımız program dahilinde sürüyor. Çalışmalarımızla ilgili hemşehrilerimizden de memnuniyetlerini dile getiren önemli geri dönüşler alıyoruz. Halkımızı koronavirüsten korumak adına yürüttüğümüz çalışmalarımız artarak devam edecek” ifadeleri kullanıldı.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com
x

Check Also

Bu Enerji Bizde Var, Sen Lütfen Evde Kal

Pdf OluşturYazdırthi – Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde yaklaşık 1,4 milyon aboneye kesintisiz ...

Koronavirüsten korunmada etkili

Pdf OluşturYazdırthi – Oksijenden sonra en önemli hayat kaynağımız olan su, vücudumuz için büyük önem ...

Büyükşehir’de Koronavirüs Mesaisi Hız Kesmiyor

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında yürüttüğü çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Teyakkuz ...

Başkan Zorluoğlu’ndan ‘Hayde Eve’ Çağrısı

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüse karşı her alanda önlem almaya devam ediyor. Koronavirüs ...

Çanakkale Zaferi eşsiz bir vatan savunmasıdır

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 18 Mart ...