enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Büyükşehir Psikoloji Söyleşileri İle Bilgilendiriyor

04.11.2023
A+
A-

thi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen psikoloji söyleşilerinin 2’nci sezonu başladı. Uzman Psikolog Enes Bülbül, yeni sezonun ilk programında ‘Psikolojik Savunma Mekanizmaları’ konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi çalışmaları kapsamında düzenlenen psikoloji söyleşilerinde 2’nci sezona start verildi. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte bu ay ‘Psikolojik Savunma Mekanizmaları’ konusu ele alındı.

BAŞVURULAR BÜYÜKŞEHİR’İN WEB SAYFASINDAN YAPILIYOR

Büyükşehir Belediyesinden etkinlikle ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Psikolojik yapımıza temas eden çeşitli konu başlıklarında interaktif katılıma dayalı olarak her ayın ilk perşembe günü 17.30 – 19.00 saatleri arasında Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğimiz, Ekim 2023’te yapılan ilk programla ikinci sezonuna başlamıştır. İlk sezondan itibaren vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşen psikoloji söyleşilerine gösterilen ilgi her ay artarak devam etmektedir. Ayrıca Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tarafından her ayın ilk çarşamba günü düzenlenen Evlilik Okulu ve 12 yaş üzeri bireylere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri de yoğun ilgi görmektedir. Psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın ALO 153 Çağrı Merkezini arayarak başvuru yapmaları yeterlidir. Bu hizmet ücretsiz olarak verilmektedir. Evlilik Okulu ve Psikoloji Söyleşileri için başvuru ise web sayfasından online olarak yapılmaktadır.”

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır