enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Borsamızdan şampiyonluk kutlaması

06.05.2022
A+
A-

thi – Trabzonspor’un 2020-2021 Süper Lig Ahmet Çalık Sezonunda şampiyonluğu garantilemesinin ardından taraftarların yanı sıra çeşitli kuruluşlarda değişik uygulamalarla kutlamalar yapıyorlar.

1926’da kurulan borsamızın Nisan ayı meclis toplantısı Trabzonspor forması giyilerek gerçekleştirildi.

Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk’ün başkanlığında yapılan toplantının ardından meclis üyeleri, çalışanlarla birlikte borsa binasının önünde “Bundan Sonra Her Sene” pankartı açtılar.

Sebahattin Arslantürk, futbolda şampiyonluğu ilk kez 1975-76 sezonunda o zamanki adıyla Birinci Lig’de kazandığını hatırlatarak, “İstanbul’un dışında ilk kez bir Anadolu takımının sağladığı bu ve sonrasındaki başarılar Anadolu İhtilali olarak adlandırılmıştır. Başarıların ardı ardına elde edildiği o yılların benzerinin bundan sonra tekrarlanacağına olan inancımızı belirtmek için “Bundan Sonra Her Sene” pankartını açarak iddiamızı ve inancımızı kayıt altına aldık” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan’da, Ramazan bayramı sonrası 5 Mayıs Perşembe günü başlayacak mesaide personelin bordo-mavi formalar giyerek hizmet vereceklerini açıkladı

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır