Anasayfa » Haber » Bölge Müdürü Kaşıkçı’dan Büyükşehir’e Ziyaret

Bölge Müdürü Kaşıkçı’dan Büyükşehir’e Ziyaret

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

thi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı’yı makamında ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur’u ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Selahattin Aydınlı’nın da yer aldığı ziyarette, Bölge Müdürü Kaşıkçı yaptıkları çalışmalarla ilgili Genel Sekreter Adanur’u bilgilendirdi.

TRABZON BASINI ÇOK GÜÇLÜ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, “Trabzon, yerel basın anlamında Türkiye’nin en güçlü şehirleri arasında yer alıyor. Gittiğimiz diğer şehirlerde Trabzon basınının gücünü net olarak görmekteyiz. Bunda şüphesiz Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğü olarak sizlerin de büyük payı ve emeği var. Sizlere ve tüm basın mensubu arkadaşlarımıza ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı ziyaretin anısına İletişim Başkanlığının hazırlamış olduğu hediyeyi Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur’a takdim etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com
x

Check Also

Şubat 2021 yılı Fındık İhracatı Değerlendirmesi

Pdf OluşturYazdırthi – KARADENİZ FINDIK VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI İLYAS EDİP SEVİNÇ’İN  ...

Afetlere karşı planlama yapılıyor

Pdf OluşturYazdır thi – Afetlere karşı planlama yapılıyor AFAD Trabzon İl Müdürü Ömer Kıratlı, Türkiye’nin ...

Trabzon – borsa da ilk 2 ayda 736 milyon TL’lik ürün işlem gördü

Pdf OluşturYazdırthi – Trabzon Ticaret Borsası’nda (TTB) bu yılın Ocak ve Şubat aylarında toplam 736 ...

Başkan Dolmuş Esnafını Ziyaret Etti

Pdf OluşturYazdır thi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, haftaya dolmuş ve taksi duraklarını ...

Gazipaşa Caddesi Çift Yönlü Olarak Trafiğe Açıldı

Pdf OluşturYazdır thi – Trabzon Büyükşehir Belediyesi, altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ortahisar İçme ...