enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Başkan Gümrükçüoğlu halka Gülcemal’i anlattı

08.07.2018
A+
A-

thi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yürüyüş Yolunda spor yapan hemşehrileriyle bir araya geldi. Burada Trabzonlularla uzun uzun sohbet eden Gümrükçüoğlu, vatandaşların sorularını da ayrıntılı şekilde yanıtladı.

Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesi hakkında hemşehrilerine açıklamalarda bulunan Başkan Gümrükçüoğlu, bu alanın Karadeniz’in en büyük yaşam alanı olacağını söyledi. Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesiyle Trabzon’un toplamda 800 bin m2 yaşam alanı kazanacağını kaydeden Gümrükçüoğlu, Gülcemal Projesinin üç ayrı etapta tamamlanacağını hatırlattı. Gümrükçüoğlu, “I. etap tahkimat alanında 250 bin m2 alan elde etmiş bulunmaktayız. Bu alanda uygulanacak olan projenin hazırlanmasına devam ediyoruz. Bu çalışmamızı halkımızın taleplerine göre şekillendiriyoruz. Burası Karadeniz’in en büyük yaşam alanı olacaktır. Trabzon şehir merkezinin denizle bağlantısı en güzel şekilde yeniden tesis edilmiş olacaktır” diye konuştu.

Başkan Gümrükçüoğlu, Gülcemal Projesinin üç ayrı etabıyla Trabzon halkının bu konudaki hemen hemen tüm taleplerine yanıt verebileceğini de sözlerine ekledi.

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır