Anasayfa » sonbeşhaber » 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri Trabzon’da Başladı

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri Trabzon’da Başladı

image_pdfPdf Oluşturimage_printYazdır

thi – Türkiye Yüzme Federasyonutarafından gerçekleştirilen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi’nin final ayağı1200’e yakın sporcu ve 192 kulübün katılımıyla bugün Trabzon’da başladı.

Ulusal Gelişim Projesi Finalleri’nin açılış törenine Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, sporcular ve aileleri katıldı.

Ulusal Gelişim Projesi kapsamında seçilen gençlerin uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil edeceğini belirten Vali İsmail Ustaoğlu “Bu yıl Türkiye Yüzme Federasyonumuzun organizasyonuyla 11-12 yaş grubu Ulusal Gelişim Projesi  final organizasyonun ilimizde yapılmasında  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Trabzon bir tarih şehri, bir medeniyet şehri ve bir  spor şehri olarak kendinden her an söz ettiren önemli bir şehirdir.  Kültürün, sanatın ve sporun her alanında kendinden söz ettiren bu kadim şehirde bu organizasyonun yapılması çok anlamlı. Gençlerimizin bir yıldır büyük bir emek sarf ederek gelmiş oldukları  bu final müsabakasının güzel bir rekabet ve kardeşlik duyguları içerisinde geçmesini diliyorum. 190’ın üzerinde  kulüp ve bin elli sporcuyla, 4 binin üzerinde müsabakanın yapılacağı bu organizasyon güzel bir şekilde sonuçlanıp buradaki gençlerimiz ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil edeceklerini, bayrağımızı gururla ve onurla taşıyacaklarına inanıyorum. Müsabakalara katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Hakkında TH

TH
E-mail: trabzonhaberinfo@gmail.com
x

Check Also

Arabuluculuk sistemi, iş ve ticari davalarda zaman kaybını önlüyor

Pdf OluşturYazdır thi –  İşçi – işveren arasındaki davalar ve ticari uyuşmazlık davalarında arabuluculuk sisteminin ...

Kıbrıs Gazilerine Milli Mücadele Madalyası ve Beratı verildi!

Pdf OluşturYazdır thi – Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler ...

Alerji ile başa çıkmak mümkün

Pdf OluşturYazdır thi – Çoğu kişinin sorunsuz kabul edebileceği bir maddeye karşı olan anormal duyarlılık ...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Pdf OluşturYazdır thi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, il genelindeki mahalle yollarında bakım ...

Her firma dijitalleşme ve e-ticarete önem vermeli

Pdf OluşturYazdır thi – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Üyesi Ahmet Kazaz, dünyadaki ...